Chamada – onderzetters van leer

29,95

6 lederen onderzetters  verpakt in een chique box


Omschrijving

Nieuw bij No28; deze prachtige onderzetters gemaakt van leer van Chamada. Wat een mooie aanvulling in onze collectie.

Deze  producten worden in India met de hand gemaakt van hoogwaardig rundleer. Deze keer zijn de items niet alleen met croco debossing te verkrijgen, maar ook in prachtig effen leer. Deze nieuwe leersoort geeft een totaal andere uitstraling.

Dit zijn sets die bestaan uit 6 stuks in een mooie lederen houder. Ze zijn verkrijgbaar met of zonder croco patroon en eveneens in vier kleuren.

Bij pasend hebben we ook prachtig lederen trays in 2 formaten, diverse kleuren en in effen leer of croco. Bekijk ze hier. Ze zijn zo mooi.

Zet ze met een aantal mooie kaarsen kandelaars  of een vaas als eyecatcher op de eettafel of dressoir.

Privacy Preference Center